Renata Pidrman

Renata Pidrman (23. 10. 1987), Šternberk
Usměvavá maminka dvou holčiček, která má ráda cestování, četbu a trávení volného času s rodinou a přáteli. Milovnice dobrého jídla a kvalitního moravského vína.

Indoorcyclingu podlehla už více než před deseti lety a skoro stejnou dobu ho vykonává i jako instruktorka. Jako instruktorka pracovala na mnoha místech. Poslední tři roky předcvičovala Spinning na vojenské základně NATO v Německu. Zde vnikl i její projekt Spinning with Kids/ Spinning s dětmi, který umožňuje maminkám na rodičovské dovolené aktivně cvičit, zatímco si jejich děti hrají v povzdálí. Do svých hodin dává maximum. Hraje si ráda s hudbou a častokrát u ní narazíte na tematické hodiny plné překvapení, na kterých se nudit rozhodně nebudete a kousek Vaší kůže nezůstane suchý.

Kromě Indoorcyclingu je certifikovanou instruktorkou Strolleringu (Cvičení s kočárkem) a cvičení s Těhotnými ženami a po porodu. Zajímá se o výživu a správné stravování. Aktuálně navštěvuje akreditovaný kurz Instruktora fitness v Brně, takže se máte rozhodně na co těšit!